METADIAG yeni nesil ağır vasıta arıza tespit cihazlarını incelemek için tıklayınız

Yıldız Teknik Üniversitesi
İkitelli Teknopark No 103

Santral : +(90)212 549 17 12 pbx
Mobil Santral: +(90)532 111 14 24

Pts - Cuma 9.00 - 18.30
Hafta Sonu Kapalı

Günümüzde tüm araçlar gibi iş makinaları da son teknolojilerle ve elektronik donanımlarla üretiliyor. Bu durumda eski teknolojilerle arıza tespiti yapmak da zorlaşıyor. Ağır vasıta araçlarında ve iş makinalarında meydana gelen arızalar ve çözümleri artık elektronik sistemlerle ve elektronik cihazlarla yapılıyor. Bugün sanayi ortamında ve sahalarda çok çeşitli iş makinaları vardır. Kepçeler, greyderler, taşıyıcılar, yükleyiciler, traktörler, ekskavatörler her gün yoğun olarak sahada çalışıyor ve çeşitli arızalar meydana geliyor. Com 3 arıza tespit cihazı her serviste ve her tamircide olması gereken gelişmiş bir arıza tespit cihazıdır. Araçtaki arızaları hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmekte ve arızanın nasıl meydana geldiği, nasıl tamir edileceği gibi konularda bilgi verir.

 

Arıza tespit cihazıyla arıza kodu okuma, arıza kodu silme, gerçek zamanlı veriler, ECU yapılandırılması parça testleri, kodlama gibi işlemler kolayca yapılabilmektedir. Arıza tespit cihazıyla arızalar hızlı ve doğru olarak tespit edilmektedir. Bu tamir işleminin de hızlı yapılmasını sağlar ve kullanıcıya zaman kaybettirmez, ekonomik kayıplar yaşatmaz. Arıza tespit cihazları kalibrasyon ve adaptasyon, testler ve uygulamalar da yapmaktadır. Ürün paketlerinde genellikle elektronik bağlantı şemaları, manuel onarım, montaj ve demontaj setleri de bulunmaktadır. Servislerin ve tamircilerin son teknolojileri tanıması ve işlerinin kolaylaşması için bu ek setler çok yararlı olmaktadır. İş makinaları sektöründe birçok firma faaliyet gösteriyor ve çok çeşitli iş makinası bulunuyor.

 

Metadiag firmamızda her türlü iş makinasını destekleyen arıza tespit cihazlarını bulabilirsiniz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlarla servis ve tamirci müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. İş makinası arıza tespitleri için Com 3 arıza tespit cihazları ile yüksek verim sağlayacaksınız. Araçtaki arızaları kolayca ve doğru olarak tespit edecek, verileri görecek ve tamir için gerekli bilgileri alacaksınız. Metadiag firmamızdan alacağınız tüm ürünlerde bir yıl firmamızın garantisi bulunuyor. Bu süredeki hatalı ve arızalı ürünler yenisiyle değiştiriliyor. Ağır vasıta ve iş makinaları için arıza tespit cihazı üretimi ve ithalatı yapan firmamızdan ürün siparişi için sitemizde bulunan talep formunu doldurmanız yeterlidir. Satış temsilcimiz sizinle iletişim kuracak ve siparişinizi adresinize gönderecektir.