METADIAG yeni nesil ağır vasıta arıza tespit cihazlarını incelemek için tıklayınız

Yıldız Teknik Üniversitesi
İkitelli Teknopark No 103

Santral : +(90)212 549 17 12 pbx
Mobil Santral: +(90)532 111 14 24

Pts - Cuma 9.00 - 18.30
Hafta Sonu Kapalı

İnsan kaynakları

1. İnsan Kaynakları Formu

İnsan kaynakları formunu doldurup bize gönderebilirsiniz. Firmamızdan bir yetkili kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Formu İndir

2 Bize Yazın

Görüş, Öneri, Şikayet ve talepleriniz ile ilgili bize yazabilirsiniz.

İletişim Formu

Firmamız Otomotiv sektöründe kurulmuş olan 2016 yılından beri hizmet veren ve kaliteli hizmetini sürdüren kullanıcılara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Araç arıza tespit cihazları ve araç takip sistemleri üzerine hizmet veren firmamız, faaliyet gösterdiği sektöre yaptığı katkılar sayesinde kısa sürede büyük başarılar elde etti. Bu başarılarımızı her geçen gün artırdığımız için daha çok sayıda kişiye ulaşıyoruz. Kendimize belirlediğimiz yüksek hedefler ile her markaya uyumlu arıza tespit cihazları için yeni çözümler üretiyoruz.

Başarılı uzmanlarımız sayesinde kısa sürede elde ettiğimiz bu başarılar tesadüf değildir. Amaçlarımız arasında müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak da yer alıyor. Bu amacımızı önceliğimiz haline getirmiş olup, araç kullanıcılarının karşılaşma ihtimali olan çeşitli sorunlarla ilgili olarak çalışmalar yürütmeye devam etmekteyiz. Kısa sürede müşterilerinin güvenini kazandığımız gibi, çalışanlarımız kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Her Tip Araç İçin Özel Cihazlar

Firmamız ile çalışmak isteyen kişi ya da kurumların, ağır vasıta araçlara sahip olması gerekmemektedir. Binek tipteki araçlar, iş makineleri ya da ağır vasıta araçların arızalarını tespit eden cihazlar firmamız ile iletişime geçilerek bilgi edinebilirsiniz. Firmamız tarafından sürücülerin kullanımına sunulan teknolojik cihazların tamamı az yer kaplaması nedeniyle yoğun ilgi görmektedir. Oldukça az sayıda firmamızın faaliyet gösterdiği bu alandaki tecrübesini her geçen gün arttırmakta, müşteri profilini genişletmeye devam etmektedir. Kısa sürede Türkiye’nin tüm bölgelerinde faaliyet göstermeyi başaran ve gücünü artırmaya devam eden, firmamızın başarısının artmasında otomotiv sektöründe faaliyet gösteren büyük şirketlerle, faaliyet alanında yapılan dağıtım anlaşmalarının önemli bir rolü bulunmaktadır.

Araç Takip Sistemleri

Firmamız ile iletişime geçerek her tip araç için araç takip sistemi eklenmesi talep edilebilmektedir. Böylece, araç içerisinde sürücüler kendilerini daha güvende ve rahat hissediyor. Firmamız ürünlerin satış aşamasında müşteri memnuniyetine öncelik verdiği gibi satış sonrasında da önceliklerini bu yönde belirlemektedir. Böylece, satın alınan cihazda yaşanan bir problem firmamız tarafından güven ve kalite ile giderilmektedir.

Oldukça güvenilir hizmet sunan firmamız ile birlikte çalışanlar pişmanlık yaşamamaktadır. Yaşanılan herhangi bir sorunda firmamız ile dijital platform üzerinden ya da telefonla iletişim kurabilirsiniz. Firmamızın yetkilileri yaşanan sorunlara kısa sürede çözüm bulabilmektedir. Firmamızdan satın almış olduğunuz cihazların arkasında durduğumuz gibi tüm özellikleriyle kullanıcılarımızın beğenisini kazanmaya ve gelişmeye devam etmekteyiz. Hafta sonu kapalı olan firmamıza hafta içi her gün ulaşabilirsiniz. Kalite ve güven için aradığınız tek adres olmaya devam etmekteyiz.

METADIAG sizlere standartların üzerinde hizmetler sunuyor..

İletişim