METADIAG yeni nesil ağır vasıta arıza tespit cihazlarını incelemek için tıklayınız

Yıldız Teknik Üniversitesi
İkitelli Teknopark No 103

Santral : +(90)212 549 17 12 pbx
Mobil Santral: +(90)532 111 14 24

Pts - Cuma 9.00 - 18.30
Hafta Sonu Kapalı

İnsan kaynakları

1. İnsan Kaynakları Formu

İnsan kaynakları formunu doldurup bize gönderebilirsiniz. Firmamızdan bir yetkili kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Formu İndir

2 Bize Yazın

Görüş, Öneri, Şikayet ve talepleriniz ile ilgili bize yazabilirsiniz.

İletişim Formu

METADIAG DIAGNOS CENTER

2016 Yılında kurulan METADİAG, araç arıza tespit cihazı ve araç takip sistemleri üzerine yeni fikirler ve sektöre yenilik getirecek projelerle sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Merkezi İkitelli/İstanbul ‘da yer alan METADİAG, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı başarmıştır.

İlk altı ayında ülke sınırlarını aşan METADİAG; orta doğu, kafkaslar ve Rusya gibi önemli büyüklükte bir alana yayılmıştır. Otomotiv sektöründe arıza çözümleri üreten firmamız, gerek yurtdışında gerekse yurtiçinde güvenilir firmaların başında gelmektedir.

Genel olarak ağır vasıta arıza tespit cihazı satışı ve teknik hizmeti veren METADİAG, binek araçlar, iş makinaları alanlarında da arıza tespit cihazı çözümleri üretmektedir. Arıza tespit cihazı yanısıra Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 dizel ağır vasıta araçlarda ve iş makinalarında bulunan adblue sistemlerinin günümüz ve Türkiye şartlarında karşılaşılan adblue arızaları için de çözümler üretmektedir.

Arıza tespit cihazları ve adblue arızası çözümleri dışında araç takip sistemi üretimi, satışı ve teknik destek hizmeti sunan Metadiag, bu alanda da geliştirmiş olduğu benzersiz sistemlerle rakiplerini geride bırakmıştır.

  • Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı,
  • AdBlue İptal Cihazı
  • Binek Araç Arıza Tespit Cihazı
  • İş Makinası Arıza Tespit Cihazı
  • Araç Takip Sistemi

METADİAG, yeni kurulan bir firma olmasına rağmen, Türkiye’nin tüm bölgelerinde geniş servis ve hizmet ağı oluşturmayı başarmıştır.

Otomotiv sektörünün lider markaları ile kendi alanında distribütörlük anlaşmaları yapan METADİAG, sektörde hızla büyüyerek öncü firmalar arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışını ilke edinen METADİAG, müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.

METADIAG sizlere standartların üzerinde hizmetler sunuyor..

İletişim