METADIAG yeni nesil ağır vasıta arıza tespit cihazlarını incelemek için tıklayınız

Yıldız Teknik Üniversitesi
İkitelli Teknopark No 103

Santral : +(90)212 549 17 12 pbx
Mobil Santral: +(90)532 111 14 24

Pts - Cuma 9.00 - 18.30
Hafta Sonu Kapalı

Arıza Tespit Cihazları

Araç tespit cihazları, araç kullanıcılarının aracın risklerini tespit etmede kullandıkları hayat kurtarabilen cihazlardır. Aracın arızasının büyük ya da küçük olması göz ardı edilmeden teknik yardım alınmalıdır. Ağır vasıta araçlar ve iş makinelerinde meydana gelebilecek arıza durumlarında araca özel arıza tespit cihazları konusunda hizmet veren Metadiag firması olarak, bu alanda sektörün öncü kuruluşları arasındayız.

Arıza tespit cihazları denilince akla gelen ilk firmalardan olan Metadiag, rakiplerinin bir adım önünde bulunuyor. Mercedes, Man, Otokar, Volvo, Renault, Daf, Ford, Iveco marka araçların arıza tespiti cihazlarında; satış ekibinden teknik servisine kadar kapsamlı alışveriş seçeneği sunuyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş olduğumuzdan çalıştığımız markalar dışında da arıza tespitinde bilgi paylaşımından kaçınmıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz çeşitli arıza tespit cihazlarında; ücretsiz kurulum ve montaj imkanı sunan firmamız, ürünlerimizin tamamında sunduğumuz 1 yıl garanti, teknik hizmet servisi ve eğitimleri ile güvenilir firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Metadiag olarak yeniliklere ve teknolojik gelişmelere açığız ve bu doğrultuda hizmet sunuyoruz. Son model araçlarda kullanımı sıklaşan araç beyni, aracın tüm sisteminin kontrolünü sağlıyor. Araçta bir arıza durumu meydana geldiğinde araç beyni bu durumda arızanın kaynağını ve arızanın boyutunu belirleyebiliyor. Arızanın giderilmesi için; araç beynine erişim sağlayabilen arıza tespit cihazları teknoloji yardımı ile araç kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Bu noktada Metadiag arıza tespit cihazları devreye giriyor.

Metadiag Arıza Tespit Araçları Kullanım Alanları

Ağır vasıta araçların tespit cihazlarının, iş makinası arıza tespit araçlarının üretici ve ithalatçı firması olma özelliğini taşıyoruz. Söz konusu araç kullanıcılarının sorunlarını çözmek amacıyla güvenilir ve her koşulda müşterilerinin yanında olan bir firma olarak hizmet sunuyoruz.

Metadiag Ağır Vasıta Araçlar İçin Arıza Tespit Cihazları

Metadiag ağır vasıta arıza tespit cihazları arasında; Vocom arıza tespit cihazı, Fort Cargo arıza tespit cihazı, Universal arıza tespit cihazı, Cummins Inline 6 Bmc arıza tespit cihazı, Cummins Inline5 Bmc arıza tespit cihazı, Nexio arıza tespit cihazı, Scania VCI 3 arıza tespt cihazı, Daf arıza tespit cihazı, Iveco arıza tespit cihazı, Mercedes arıza tespit cihazı gibi geniş ürün yelpazesi bulunuyor.

Metadiag İş Makineleri İçin Arıza Tespit Cihazları

Metadiag iş makineleri arıza tespit cihazları arasında; Volvo VCADS3 iş makinesi için ağır vasıta arıza tespit cihazı, Marin arıza tespit cihazı, Massey Ferguson arıza tespit cihazı, John Deere arıza tespit cihazı, JCB arıza tespit cihazı, ET III Caterpilar arıza tespit cihazı, Canbox ve Doctor Linde arıza tespit cihazı, Nexio arıza tespit cihazından oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.