DAF

DAF marka ağır vasıta araçlarında bu araçlar için özel olarak tasarlanmış adblue iptal emülatör ile adblue iptali yapabilir aracınızda adblue arızası oluşmasını önleyebilirsiniz. Adblue arızalarının giderilmesinde en kalıcı yöntem adblue iptalidir. Adblue sistemini iptal ettiğinizde adblue arızalarını önlersiniz, adblue yakıtına ihtiyacınız kalmaz, aracınız mazotla çalışmaya devam eder. Adblue yakıtı azaldığında gösterge panelinde uyarı ışıkları yanar. Adblue iptali yapıldıysa bu uyarı ışıkları yanmaz, adblue hatası alınmaz. DAF adblue iptali ile aracınız güçten düşmez ve daha verimli çalışır. Adblue iptal emulatörü adblue sistemini elektronik olarak yok sayar. Böylece aracınızda bu sorunların hiçbirini yaşamazsınız. Adblue iptalinin en önemli gerekçesi ise adblue yakıtının her yerde bulunamayışıdır.

Günümüzde kamyon, tır, otobüs gibi ağır vasıta araçları adblue sistemiyle üretiliyor. Adblue sisteminin en önemli unsuru da adblue sıvısıdır. Adblue sıvısı üre ve su bazlı bir karışımdır ve dizel yakıtlı araçların atmosfere saldığı zararlı gazları zararsız gazlar haline dönüştürür. Adblue kullanımını bu nedenle Avrupa ülkeleri zorunlu kılmıştır. Ülkemiz de Avrupa ülkelerinin getirdiği bu standartları kabul etmiştir. Ülkemizde üretilen araçlar da artık adblue sistemiyle üretilmektedir. Ancak her ülkede adblue satışı yapılmıyor. Ülkemizin de belli bölgelerinde adblue sıvısı bulunmuyor. Bu durumda çeşitli sıkıntılar yaşanıyor. DAF adblue emulator daf kullanıcılarının bu sıkıntıları yaşamasını önlüyor.

Metadiag firmamız daf marka araçlar için özel olarak hazırlanmış iptal emulatörünün satış, montaj ve teknik destek hizmetlerini veriyor. DAF Adblue iptal emulatörü araca kolayca monte edilir. Emulatör cihazları bir yıl garantilidir. Hatalı veya arızalı ürünler yenisiyle değiştirilir. Ülkemizde DAF marka ağır vasıta araçlarının çok fazla kullanıldığını biliyoruz. DAF marka otobüs, kamyon ve tırlar için XF, XF SILENT, CF, XF, LF Serisi Adblue iptal emulatörleri en uygun fiyatlarla Metadiag firmamızdan alabilirsiniz. Ürünümüz aynı zamanda Temsa Safir Adblue İptali için de tam uyumludur. Sitemizde ürünler hakkında detaylı bilgiler ve ürün montajıyla ilgili kurulum şemaları da bulunuyor. Bunları inceleyerek ürün siparişi verebilirsiniz. Sipariş için sitemizde bulunan talep formunu doldurmanız yeterlidir. Siparişiniz kargo ile size gönderilir ve siz de kolayca monte edebilirsiniz. İptal emulatörü size hem zaman tasarrufu hem de ekonomik tasarruf sağlayacaktır.

DAF Euro 6 Adblue Emulator : https://www.metadiag.com.tr/urun/daf-euro-6-adblue-emulator