MAN

Avrupa ülkelerinde küresel ısınmayı ve çevre kirliliğini azaltmak amacıyla Euro 5 ve Euro 6 standartlarına uygun olarak motorlu araçlarda adblue yakıtı kullanmak zorunlu olmuştur. Özellikle ağır vasıta araçlarında ve iş makinalarında adblue sistemi mutlaka bulunuyor. Büyük otomotiv firmaları da adblue sistemi olan araçlar üretiyor. Güçlü bir alman markası olan man markası da tır, kamyon, otobüs ve diğer ağır vasıta araçlarını adblue sistemiyle üretiyor. Adblue yakıtı için araçlara ayrı bir tank konuyor ve püskürtücü ile tanktaki adblue yakıt egzoza gönderiliyor. Egzozdan çıkan zararlı nitrojen oksit gazının emisyonunu azaltıyor. Ancak adblue her ülkede zorunlu olmadığı için yakıtın bulunamadığı yerlerde Man adblue iptali gerekiyor.

Adblue iptali yapılmazsa yakıt tükendiğinde araç çalışmıyor. Yakıt azaldığında da aracın çekiş gücü düşüyor ve daha fazla yakıt harcanıyor. Bunun dışında yakıttan veya sistemlerden kaynaklanan adblue arızaları da olabiliyor ve adblue arızaları çoğu zaman serviste tamir edilemiyor. Geçici çözümler yapılıyor. Man marka kamyon, otobüs, tır ve diğer ağır vasıta araçları için adblue sistemini devre dışı bırakan Man adblue emulator üretilmiştir. Emulatör sayesinde sistem devre dışı kaldığı için göstergede aracın sorunsuz çalıştığı ve adblue yakıtının yeterli düzeyde olduğu görünüyor. Aracın performansı azalmıyor, daha fazla yakıt kullanımı olmuyor. Man marka kamyonlar genellikle ağır yük taşır ve aracın performansının düşmesi, daha fazla yakıt harcanması maliyetleri arttırıyor.

Man kamyon, tır ve otobüslerde maliyetlerin artmaması ve zaman kaybı yaşanmaması için mutlaka Man Adblue iptal emulatörü kullanmak gerekiyor. Euro5 ve Euro 6 uyumlu man ağır vasıta araçları emulatör sayesinde yolda kalmaz, çekişten düşmez, adblue arızalarıyla karşılaşmaz. Man , Man TGX Serisi, Man TGS Serisi, Man TGM Serisi, Man TGL Serisi iptal emulatörü araçlara zarar vermez. Araçtaki diğer elektronik sistemlere de zararı vermez. Man marka kamyon, tır veya otobüslere uyumlu adblue iptal emulatör Metadiag firmamızda satılmaktadır. Metadiag güvencesi ve kalitesiyle alacağınız emulatör sayesinde adblue sorunlarına kalıcı çözüm sağlamış olacaksınız. Ürünlerimiz bir yıl garantilidir ve fiyatları da çok uygundur. Yurdun her yerinden talep formu doldurarak ürün sipariş edebilirsiniz. Montajı da çok kolaydır ve pakette kullanım kılavuzu da bulunmaktadır.

Ürün detayı için lütfen linke tıklayın : Man Euro 6 AdBlue Emulator