Mercedes

Avrupa Birliği ülkeleri dünyayı tehdit eden küresel ısınmanın ve çevre kirliliğinin önlenmesine katkı sunmak için özellikle kamyon, tır ve otobüs gibi ağır vasıta araçlarına adblue sistemi kullanmayı zorunlu hale getirdi. Otomotiv sektörünün dev firmaları başta olmak üzere Avrupa’daki ağır vasıta araç üretimi yapan firmalar artık yeni ürünlerini adblue sistemiyle üretiyor. Ülkemizde de yeni nesil ağır vasıta araçları adblue sistemiyle üretiliyor. Adblue sisteminin yaygınlaşması beraberinde adblue emulatör iptal cihazlarının tüketimini de arttırdı. Ünlü markalardan biri olan mercedes-benz kamyon, otobüs, tır ve diğer ağır vasıta araçlarında adblue sistemini kullanıyor. Mercedes adblue iptali için de adblue iptal emulatör 9 in 1 cihazı kullanılıyor.

Adblue dizel yakıtlı ağır vasıta araçlarının azot oksit salınımını azaltmak için kullanılan yüzde 32,5 üre ve su karışımı sıvıdır. Adblue araçtaki başka bir yakıtta depolanır ve diğer yakıtlarla karıştırılmaz. Araçtaki adblue sıvısının azaldığı arıza gösterge panelinde görülür. Seviye azaldığında aracın çekiş gücü düşer, daha fazla mazot yakmaya başlar. Tanktaki yakıt bittiğinde ise aracınızın çalışması durur. Adblue tamiri için ek masraflar yapmak zorunda kalırsınız ve zaman kaybedersiniz. Mercedes kamyon, tır ve otobüslerde bu sorunların yaşanmaması için mercedes adblue emulator kullanılmaktadır. Bu sayede adblue sistemi devre dışı kalır. Adblue sistemini devre dışı bırakan cihaz araçtaki sıvı seviyesini yüzde 80 lerde tutar. Ayrıca göstergede sistemin sorunsuz çalıştığı görülür. Böylece araç performansı düşmeyecek ve sıvı yakıt almak zorunda kalınmayacaktır.

Mercedes adblue iptal emulatörü araçtaki diğer sistemlere zarar vermez. Bu cihaz Mercedes Actros, Mercedes Arocs, Mercedes Atego, Mercedes inşaat serisi gibi birçok için sunulmaktadır. Cihazın montajı aracın elektronik kontrol ünitesine yapılmaktadır. Cihazın montajı çok kolaydır. Cihaz araca zarar vermez. Metadiag firmamız euro 4, euro 5 ve euro 6 ağır vasıta araçlarına uygun emulatör üretmektedir. Başka araçlarda da kullanılabilen iptal cihazı firmamızda en uygun fiyatlarla satılıyor. Türkiye’nin her yerine satış, montaj ve teknik destek hizmeti veriyoruz. Ürün talep formu doldurarak ihtiyacınız olan emulatör siparişini verebilirsiniz. Ürünlerimiz bir yıl firma garantisi veriyoruz. Arızalı çıkan ürünlerinizi iade edebilir ve yeni ürünle değiştirebilirsiniz.

Ürün detayı için lütfen linke tıklayın : Mercedes Euro 6 AdBlue Emulator