Cummins

Metadiag firmamız iş makinaları ve ağır vasıta araçlarının arıza tespitinde kullanılan arıza tespit cihazlarının satış ve pazarlamasını yapan ülkemizin en büyük kurumsal firmasıdır. Günümüzde teknoloji çok gelişti ve gerek ağır vasıta araçları ve gerekse iş makinaları gelişmiş teknolojilerle üretiliyor. Yeni üretilen araçlarda elektronik kontrol cihazı bulunmakta ve aracın tüm parçaları ve işlevleri bu üniteden yönetilmektedir. Araçta meydana gelen arızalar beyin dediğimiz bu ünitede kayıt edilir. Bu özellikler nedeniyle yeni üretim araçların arıza tespitleri eski yöntemlerle yapılamıyor. Artık arızalar da elektronik arıza tespit cihazlarıyla yapılıyor. Cummins arıza tespit cihazı ise cummins motoru kullanan iş makinası, kamyon, tarım makinaları, deniz araçları üzerinde arıza tespiti yapmak, kalibrasyon ve programlama işlemlerini yapmak için kullanılır.

 

Cummins arıza tespit cihazı elektronik servis diagnostik programı cummins elektronik motorlarının test edilmesi ve hatalarının giderilmesine imkân tanır. Cummins arıza tespit cihazının özellikleri yol ve araç bilgisi, parametre ve özellik ayarlama, diagnostik yapma, tesisat şemalarını ve parça yerlerini görüntüleme, adım adım rehberli arıza arama testi, arıza liste bilgileri, hata kodları ve sebeplerinin açıklamaları, motor diagnostik testleri, sürüş bilgi ve kayıt sistemi, yakıt tüketim testi, geliştirilmiş ECM güvenliği, kalibrasyon gibi özelliklerdir. Bu özellikler sayesinde servis firmalarının ve tamircilerin işi çok kolaylaşmaktadır. Her servisin ve tamircinin bu cihaza sahip olması gerekir.

 

Ağır vasıta araçlarında ve iş makinalarında doğru ve hızlı arıza tespiti oldukça önemlidir. Hatalı yapılan arıza tespitleri tamir işlemlerini geciktirir, iş ve zaman kaybına, ekonomik kayıplara yol açar. Aracın kullanımı oldukça kolaydır. Metadiag firmamız cummins arıza tespit cihazları ve diğer marka cihazların kullanımı konusunda teknik destek ve eğitim desteği de vermektedir. Tüm ürünlerimize bir yıl firmamızın garantisini veriyoruz. Arızalı ürünlerde yenisiyle değişim yapıyoruz. Her marka iş makinası ve ağır vasıta aracını destekleyen arıza tespit cihazları firmamızda bulunmaktadır. Size uygun ürün alımı için satış temsilcimiz bize bilgi verecektir. Ürün sipariş etmek için sitemizde bulunan talep formunu doldurmanız ve bize göndermeniz yeterlidir. Siparişiniz kargo ile adresinize gönderilir.

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: Cummins Inline 5 Bmc Arıza Tespit Cihazı

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: Cummins Inline 6 Bmc Arıza Tespit Cihazı