DAF

Arıza tespit cihazları araçlardaki arızaların tespit edilmesinde kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar araca bağlanarak araçtaki her türlü parçanın ve sistemlerin arızlarını kolayca tespit eder ve tamir edilmesini sağlar. Son teknolojilerle üretilen günümüz araçlarında ECU denilen elektronik kontrol ünitesi bulunmakta ve bu ünite araçtaki tüm parçaları ve işlevlerini yönetmektedir. Parçalarda veya sistemlerde meydana gelen arızalar gösterge panelinde uyarı ışığıyla kullanıcıya iletilmektedir. Ancak hangi parçada hangi arızanın olduğu arıza tespit cihazıyla tespit edilmektedir. Ülkemizde de sahada çok sayıda ağır vasıta araç markası bulunuyor. Her markanın arıza tespit cihazı farklı oluyor. Daf marka ağır vasıta araçları, kamyon ve otobüsleri için daf arıza tespit cihazı kullanılıyor.

 

Son teknolojiler kullanılarak geliştirilen VCI-560 arıza tespit cihazı güçlü bir cihazdır. Can bus, K line ve L line teşhis sistemleri hızlı ve doğru tespit yapma imkânı sunuyor. Cihaz araca kablolarla bağlanıyor ve bilgisayarda arıza hatasız bir şekilde görülüyor. Arızalı parçanın yeri, arızanın neden meydana geldiği ve nasıl tamir edileceği de detaylı olarak görülüyor. VCI-560 arıza tespit cihazı Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Rusça gibi pek çok dili destekliyor. Cihaz CAB klima sistemi, güvenlik sistemleri, koruma sistemleri, şanzıman sistemleri, araç kontrol sistemi, kapı kontrol sistemi, gösterge grubu, motor sistemi, takograf, iletişim sistemleri ve fren sistemi gibi sistemlerde arıza teşhisi ve programlama yapabiliyor.

 

Daf arıza tespit cihazları set içinde satılıyor ve setin içinde VCI-560 Arayüz, CVI-USB kablo, araç bağlantı kablo seti ve taşıma çantası bulunuyor. VCI-560 arıza tespit cihazının ağırlığı1.1 kg, dır. Enerjisini araçtan alır, 8 ile 32V DC arasında çalışır. Anma akımı Max. 1A dır. Cihaz bir yıl garantilidir. Metadiag firmamızda aracınızın markasına uyumlu her modelde arıza tespit cihazı bulabilirsiniz. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu amaçla satış sonrası kurulum ve teknik destek hizmeti, eğitim desteği hizmeti de vermektedir. Sitemizde bulunan talep formunu doldurarak istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: DAF Arıza Tespit Cihazı