Ford Cargo

Ford Cargo kamyonlar ve ağır vasıta araçları için üretilen arıza tespit cihazları araçlardaki arızaları hızlı ve doğru şekilde tespit ediyor. Ford Cargo kamyon ve ağır vasıtalar ülkemizde en çok kullanılan araçlardır. Bu nedenle bakım ve tamir işlemleri de çok yoğun olur. Ama elektronik arıza tespit cihazlarıyla kolayca arızalar tespit edilir ve tamiri yapılır. Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 destekli arıza tespit cihazı olan Samtek motor ve süspansiyon sistemlerinde meydana gelen arızaların raporlanmasını ve hata kayıtlarının silinmesini sağlamaktadır. Samtek Ford Cargo arıza tespit cihazı aracınızın tüm aksamlarını, işlevlerini ve parametrelerini denetler. Teşhis ve onarımlarda kolaylık sağlar.

 

Samtek ford cargo arıza tespit cihazı motor ve süspansiyonda çıkan sorunları çözebilecek tek cihazdır. Motorla ilgili arıza okuma silme, beyin bilgilerimi görüntüleme, enjeksiyon miktarı, motor devri, turbo basıncı, yakıt basıncı gibi birçok sensör bilgileri okuma, enjektör testi, kompresyon testi işlemlerini yapar. Süspansiyonda arıza okuma ve silme, beyin bilgilerini görüntüleme, sensör bilgileri okuma, ECU güncelleme, hız limiti değiştirme işlemlerini yapar. Ürün şarja gerek duymadan elektriğini araçtan alır. Cihazın çalışması için bir bilgisayar ve etkili bir konnektöre ihtiyaç vardır.  Cihaz araca bağlanarak tüm bu işlemleri yapabilmektedir. Bir yıl garantilidir. Hata ve arıza durumunda yenisiyle değiştirilir.

 

Arıza tespit cihazları her marka araç için farklıdır. Metadiag firmamızda her markanın ağır vasıta araçlarını destekleyen arıza tespit cihazları bulunuyor. Ford cargo arıza tespit cihazları da ford cargo kamyon ve diğer ağır vasıtaların arıza tespiti için üretilmiştir. Size uygun cihazlarımızı sitemizden veya satış temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Aracınıza uygun arıza tespit cihazlarıyla aracınızdaki arızalar hızlı ve doğru bir şekilde tespit edilir, arızanın olduğu parçanın yeri, arızanın neden kaynaklandığı ve nasıl tamir edileceği öğrenilir. Bütün ford cargo servislerinde Samtek arıza tespit cihazı bulunmakta ve arızalar doğru olarak tespit edilmektedir. Sitemizdeki talep formunu doldurarak ihtiyacınız olan ürünün siparişini verebilirsiniz. Ürününüz kargo ile adresinize gönderilir.

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: Samtek Ford Cargo Arıza Tespit Cihazı