Iveco

Araçlardaki arızaların tespit edilmesini sağlayan cihazlara arıza tespit cihazı denir. Her marka ve her türden araçta arızalar meydana gelebilir. Arızanın hızlıca ve doğru olarak tespit edilmesi ise ancak yeni teknolojilerle üretilmiş arıza tespit cihazlarıyla yapılır. Ancak her marka aracın desteklediği farklı arıza tespit cihazı vardır. Bu cihazlar bilgisayar ve kablolarla araca entegre edilir ve hata kodlarını iletir. Cihazların kurulumu ve kullanımı çok basittir. Güncellenmiş yazılımlarla iletilen hatanın çözümüne yardımcı olur. Iveco arıza tespit cihazı da Iveco marka kamyon, otobüs ve diğer ağır vasıta araçlarının arıza tespitinde kullanılmaktadır. Metadiag firmamızda satılan iveco stralis, iveco daily, iveco trakker modelleri arıza tespit cihazı orijinal servis cihazıdır ve aracın tüm aksamlarını, parametrelerini kontrol etmektedir.

 

Iveco EASY Eltrac arıza tespit cihazı orijinaldir ve kablosuz kullanım özelliği vardır. Hızlı ve güvenlidir tüm iveco servislerinde günlük kullanım için bulunmalıdır. Kablosuz bağlantı sayesinde aracın yanında arıza taraması ve aktivatör testleri yapılabilir. Kablolarla sınırlı olmaması kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Kablosuz olarak cihazla sistem parametrelerini okuyabilmektedir. Araçlarda arıza kodu okuma silme, canlı değerleri görüntüleme, parça testleri, servis ışığı söndürme gibi işlemleri Iveco EASY Eltrac ile gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Rusça gibi birçok dili desteklemektedir. Iveco EASY Eltrac 2014 2015 otobüs, kamyon, ağır vasıta ve iş makinaları için olan bütün lisanslar full açıktır.

 

Araç arızalarında arızanın hızlı ve doğru tespit edilmesi önemlidir. Aksi halde tespit ve tamir işlemleri günlerce sürer ve bu da ham zaman kaybına hem de ekonomik kayıplara neden olur. Teknolojinin gelişmesi bu alandaki çalışmalara hız kazandırmıştır. Elektronik Iveco arıza tespit cihazları ile doğru ve hızlı tespit yapılabilmekte, arızalı parçanın yeri, arızanın neden kaynaklandığı ve nasıl tamir edileceği öğrenilmektedir. Metadiag firmamızda tüm cihazlar bir yıl garantilidir. Sitemizde bulunan ürün talep formunu doldurarak istediğiniz ürünün siparişini yurdun her yerinden verebilirsiniz. Satış temsilcimiz sizinle iletişim kurarak ürün hakkında detaylı bilgi verir. Ayrıca satış sonrası teknik destek ve eğitim desteği hizmetlerimiz de vardır.

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: Iveco Easy (Eltrac) Arıza Tespit Cihazı