Flash Point Dimsport Türkiye

Flash Point, modifiyeci ağları ile güvenli bir çalışma gerçekleştirilmesini hedefleyen Tuner ve Master kullanıcıların ihtiyaçlarını desteklemek üzere tasarlanmış, özel bir yazılımdır.

Bu yazılımı kullanarak, modifiyecilerin New Genius ve New Trasdata cihazları ile yönetilen, marka-model-tip ve diğer bilgiler ile donatılmış bir dosya veritabanı üretmesine izin verilir.

Uygulama bir Master/Slave çalışma sistemini baz almaktadır. Cihazlar, Slave kullanıcının sadece bağlı bulunduğu modifiyeciye (Master) dosya göndermesine ve dosya almasına imkan tanıyan bir yazılım ile sunulmuştur. Entegre sistem güvenliği, orijinal/değiştirilmiş (ORI/MOD) dosyanın bir başka cihaz üzerinde bulunması, kullanılması veya bu dosyaya erişilmesini imkansız hale getirir. Master kullanıcıdan alınan her dosya yalnızca bir kez programlanabilir.

Okuma ve programlama işlemleri, New Genius ve New Trasdata’ nın Master versiyonları ile birebir aynıdır. Flash Point sadece Slave kullanıcıları için tasarlanmış kullanımı oldukça kolay ve basit bir yazılımdır. Master yazılımlarda bulunan ECU bilgileri, kontrol ünitesine bağlanacak konnektör, kablo, soket, pin bilgileri gibi tüm detaylar Flash Point’ in içerisinde yer almaktadır.