New Genius | Dimsport Türkiye

Otomotiv sektöründeki teknik gelişmeler nedeniyle, araçlarla haberleşme eskisine göre çok daha komplike ve karmaşıktır. Bu sebeple çok daha fazla teknik bilgi ve sürekli yeni geliştirmeler gerekmektedir. Mühendisliği Dimsport tarafından yapılmış olan New Genius, tüm bunlarla baş etmek üzere tasarlanmıştır.

CAN-BUS, K/L-hattı (KWP), J1850 haberleşme protokollerini destekleyen New Genius, Motor Kontrol Ünitesine (ECU), “OBDII” ve diğer “Arıza Teşhis Soketleri” üzerinden işlem yapabilen eşsiz bir cihazdır.

New Genius, Araç üzerinde bulunan OBDII soketi veya özel arıza teşhis konektörleri üzerinden tüm ECU Okuma ve Programlama işlemlerinde mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Konsol üzerinde yüklü özel bir işletim sistemi sayesinde

Avrupa, Asya ve Amerikan çok geniş bir araç yelpazesini destekler. New Genius hiçbir şeyi şansa bırakmaz, araç üzerindeki akünün güç düzeyini dahil takip eder. New Genius ile araç üzerinde Okuma ve Programlama yapmak için kişisel bilgisayarlara veya dizüstü bilgisayarlara bağlantı gerektirmez. Renkli dokunmatik ekran paneli ve güçlü mikroişlemcisi sayesinde, aracın fabrika çıkışlı ECU’ su üzerinde programlama işlemlerini gerçekleştirmek hiç olmadığı kadar basit ve hızlıdır.

Otomobil, Hafif Ticari, Kamyon, Otobüs, İş Makinası, Traktör/Biçerdöver, Marin, Motosiklet… kısacası tüm motorlu araçları destekler.

Opsiyonel kablo setleri ile eski ve yeni tüm motorlu araçlarda kullanabilirsiniz.

 

Dokunmatik Panel

Okuma

Yazma

Kurtarma

Araç Üzerinden Beyin Programlama

New Genius ile çözüme ulaşın !