Race | Dimsport Türkiye

Profesyoneller için ECU TUNING Çözümleri

Beş Farklı “RACE” Profili

Dimsport’ un RACE çözüm yelpazesi, dünyanın her yerinde tanınmış ve en çok satılan ürünleri içerir.

NEW GENIUS & MY GENIUS: OBDII arıza teşhis soketleri üzerinden gerçekleştirilen seri okuma ve programlama işlemleri için bağımsız ECU programlama cihazları

NEW TRASDATA: ECU içerisinde kayıtlı yerleşik yazılıma (flash, Eprom, E2prom) doğrudan bağlantı ve erişim için BDM/BOOTJTAG/NBD/BAM teknolojisi

RACE EVO & DS MANAGER: Profesyonel modifikasyon işlemleri ve motorun yeniden kalibrasyonu için geliştirilmiş kapsamlı veritabanlarına sahip olan, sürekli güncellenen düzenleme ve chip tuning yazılımı.

Dimsport tarafından sunulan tüm cihazlar hem Master, hem de Slave yapılandırma ile alınabilir. Desteklenen araç grupları, MOTOSİKLET, OTOMOBİL, HAFİF TİCARİ, KAMYON-OTOBÜS-İŞ

MAKİNALARI, TARIM ARAÇLARI (traktörler ve biçerdöverler) ve DENİZ araçlarını içermektedir. Dünya üzerindeki birçok geliştirme merkezi ile yapılan iş birliği sayesinde Avrupa, Asya ve Amerikan araçlarını içeren geniş bir marka ve model seçeneği sunulmuştur.

SON KULLANICI

Aracınızın performanslarını optimize etmek istiyorsanız, Dimsport araçlarını kullanan bir modifiyecinin yeteneklerine güvenebilirsiniz. MyGenius, istediğiniz şekilde programlanabilen 10 farklı dosyayı yönetmek ve saklamak için tasarlanmış bir araçtır.

“SLAVE” MODİFİYECİ

Chip tuning alanında bir iş fırsatı olduğunu mu fark ettiniz? Dimsport’ un Slave cihazlarını tercih ederek küçük bir yatırımla chip tuning dünyasına girebilirsiniz. Kalifiye bir Master’ dan ayarlanmış dosyalarınızı alıp basit birkaç adımda işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

“MASTER” MODİFİYECİ

New Genius ve New Trasdata, Race Evo yazılımı ile birleştirildiğinde, müşterilerden gelen tüm talepleri tam bir özgürlük içinde bağımsız olarak yapmak isteyen modifiyeciler için ideal araçlardır.

“YÖNETİCİ” MODİFİYECİ

Dimsport cihazlarının Slave versiyonları ile donatılmış bir bayi ağına sahip kullanıcılar için geliştirilmiş platformları kullanabilirsiniz.

AR-GE VE PROFESYONEL KURUMLAR

Dimsport tarafından sağlanan ECU modifiye araçları, araştırma kurumları ve meslek okulları tarafından test, araştırma ve eğitim amaçlı olarak dünya genelinde kullanılmaktadır.

Race ile hayalleriniz çok yakın.