İnşaat sektöründe, alt yapı çalışmalarında, karayolu yapımında ve bakımlarında, toprak kazımı ve yüklemede ve daha birçok alanda çok çeşitli iş makinaları kullanılır. Paletli ya da lastikli türlerde olan iş makinaları kullanım alanlarına ve yaptıkları işlere göre gruplandırılır. Çok uzun yıllardır hizmette olan iş makinaları günümüzde elektronik ve teknolojik donanımlarla güçlendirilmiştir. Gelişmiş özellikleriyle yaptıkları işlerde verimin artmasını sağlamıştır. Ülkemizde en çok kullanılan ve en çeşitli iş makinalarına sahip olan Cat markasıdır. Çok yoğun iş potansiyelinde makinaların arızalanması da olağan bir durumdur. Cat ürün grubunda olan iş makinalarının arızalarında bu marka ürünler için özel olarak tasarlanmış ET III Caterpillar arıza tespit cihazı kullanılmaktadır.

 

Cat arıza tespit cihazı bu grupta yer alan tüm iş makinalarının ve ağır vasıta araçlarının servis işlemlerini yapmaktadır. J1939/11, DeviceNet, Cat DataLink ve J1708 (ATA)araç ağları gibi çeşitli veri bağlantıları kullanarak servis araçları ve motor kontrolleri arasında iletişimi sağlamaktadır. Arıza tespit cihazıyla cat ürün grubunda olan ekskavatörlerin, kamyonların, greyderlerin, kepçelerin, silindir taşıyıcı ve traktörlerin arıza tespitleri kolayca yapılmaktadır. Arızanın nerede olduğu, arıza olan parçanın aracın neresinde olduğu, arızanın meydana geliş nedeni, nasıl tamir edileceği gibi bilgiler arıza tespit cihazıyla öğrenilebiliyor. İş makinalarının arızalanması yapılan tüm işleri olumsuz etkileyeceği için hızlı ve doğru tespit daha da önemli hale gelir. Zaman kaybına ve ekonomik kayıplara yol açar.

 

Cat arıza tespit cihazları hızlı ve doğru tespit yaparak zaman kaybına ve ekonomik kayıplara neden olmaz. ET III Caterpillar arıza tespit cihazı İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca gibi pek çok dili desteklemektedir. İş makinası arıza tespit cihazlarının her marka araçlar için farklı modelleri bulunmaktadır. Cat arıza tespit cihazları da cat ürün grubunda bulunan iş makinalarını desteklemektedir. Cat servislerinde mutlaka olması gereken arıza tespit cihazını Metadiag firmamızda bulabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede olan cihazımızla desteklediği tüm iş makinalarının arızalarını hızlı ve doğru şekilde tespit edebilirsiniz. Cihaz bir yıl firmamızın garantisindedir. Metadiag sitemizde talep formu doldurarak ürün siparişi verebiliyorsunuz. Ürününüz kargo ile adresinize gönderiliyor.

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: Caterpillar ET III Arıza Tespit Cihazı