Caterpillar

İnşaat sektöründe, alt yapı çalışmalarında, karayolu yapımında ve bakımlarında, toprak kazımı ve yüklemede ve daha birçok alanda çok çeşitli iş makinaları kullanılır. Paletli ya da lastikli türlerde olan iş makinaları kullanım alanlarına ve yaptıkları işlere göre gruplandırılır. Çok uzun yıllardır hizmette olan iş makinaları günümüzde elektronik ve teknolojik donanımlarla güçlendirilmiştir. Gelişmiş özellikleriyle yaptıkları işlerde verimin artmasını sağlamıştır. Ülkemizde en çok kullanılan ve en çeşitli iş makinalarına sahip olan Cat markasıdır. Çok yoğun iş potansiyelinde makinaların arızalanması da olağan bir durumdur. Cat ürün grubunda olan iş makinalarının arızalarında bu marka ürünler için özel olarak tasarlanmış ET III Caterpillar arıza tespit cihazı kullanılmaktadır.

 

Cat arıza tespit cihazı bu grupta yer alan tüm iş makinalarının ve ağır vasıta araçlarının servis işlemlerini yapmaktadır. J1939/11, DeviceNet, Cat DataLink ve J1708 (ATA)araç ağları gibi çeşitli veri bağlantıları kullanarak servis araçları ve motor kontrolleri arasında iletişimi sağlamaktadır. Arıza tespit cihazıyla cat ürün grubunda olan ekskavatörlerin, kamyonların, greyderlerin, kepçelerin, silindir taşıyıcı ve traktörlerin arıza tespitleri kolayca yapılmaktadır. Arızanın nerede olduğu, arıza olan parçanın aracın neresinde olduğu, arızanın meydana geliş nedeni, nasıl tamir edileceği gibi bilgiler arıza tespit cihazıyla öğrenilebiliyor. İş makinalarının arızalanması yapılan tüm işleri olumsuz etkileyeceği için hızlı ve doğru tespit daha da önemli hale gelir. Zaman kaybına ve ekonomik kayıplara yol açar.

 

Ürün tanıtımı bilgilendirme amaçlıdır. Metadiag Bilişim orijinal arıza tespit cihazı üreticisi olan TEXA markasını önermektedir. TEXA, dünyada 60.000’den fazla kullanıcısı olan, yetkili servislerin kullandığı, orijinal, garantili ve profesyonel ürünler sunmaktadır. TEXA arıza tespit cihazları ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. .

Ürün Detayı için lütfen linke tıklayın: Caterpillar ET III Arıza Tespit Cihazı