JCB

Her gün binlerce iş makinası sanayide ve sahada çalışıyor, inşaat işlerinde, karayolu yapımlarında ve bakımlarında, arazi kazılarında, kazma ve yüklemelerde ve daha pek çok işte kullanılıyor. Şimdiki iş makinaları eskilerine göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip olup ileri teknolojilerle ve elektronik sistemlerle donatılmıştır. Makinalarda bulunan elektronik kontrol ünitesi bu sistemlerin hepsini yönetmektedir. Araçta meydana gelen arızalar gösterge panelinde kullanıcıya iletilir. Ancak bu yeni nesil iş makinalarının arızalarını eski teknolojilerle tespit etmek ve tamir etmek pek de mümkün değildir. İş makinaları arızaları için özel olarak tasarlanmış elektronik arıza tespit cihazları kullanılır. Jcb arıza tespit cihazı da bunlardan biridir ve Jcb marka kepçe, eksvatör, traktör, forklift gibi iş makinalarının arıza tespitinde kullanılır.

 

Bu cihazla araçlardaki arızalar doğru ve hızlı şekilde tespit edilir. Arızanın hangi parçada veya sistemde olduğu, arızanın neden kaynaklandığını ve nasıl tamir edileceğini bu cihazla öğrenebilirsiniz. sensör ve parametre ölçümlerini gerçekleştirebilir, program ve kalibrasyon güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz. Cihazın sahip olduğu özellikler arıza kodu okuma- arıza kodu silme, canlı değerleri görüntüleme, enjektör sıkıştırma testleri, parça aktivasyonları, kalibrasyon sıfırlama gibi özelliklerdir. Arıza tespit cihazı paketi içinde Jsb elektronik servis aracı tanı arabirimi, 9 pin ve 6 pin kablosu, usb kablosu, yazılım cd bulunmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır.

 

Ürün tanıtımı bilgilendirme amaçlıdır. Metadiag Bilişim orijinal arıza tespit cihazı üreticisi olan TEXA markasını önermektedir. TEXA, dünyada 60.000’den fazla kullanıcısı olan, yetkili servislerin kullandığı, orijinal, garantili ve profesyonel ürünler sunmaktadır. TEXA arıza tespit cihazları ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürün detayı için lütfen linke tıklayın: JCB Arıza Tespit Cihazı