New Holland

Teknoloji geliştikçe sanayide ve sahada kullanılan iş makinaları da çeşitlendi. Günümüzde çeşitli işlerde kullanılan çok çeşitli iş makinaları bulunuyor. İnşaat sektöründe, karayolu yapım, bakım ve onarım işlerinde, alt yapı çalışmalarında, tarımda, madencilikte çeşitli işlevleri olan iş makinaları çalışıyor. Ayrıca iş makinaları günümüzde teknoloji donanımlı olarak üretiliyor. Yeni üretilen iş makinalarında beyin dediğimiz ve ECU olarak kısaltılan elektronik kontrol üniteleri bulunuyor. Bu üniteler aracın bütün parçalarını ve işlevlerini yönetiyor. Bu özellikler nedeniyle eski yöntemlerle araçlardaki arızaları tespit etmek mümkün olmuyor. Şimdi elektronik arıza tespit cihazları üretiliyor ve araca bağlanan bu cihazlarla araçlardaki arızalar tespit ediliyor.

 

New Holland arıza tespit cihazı daha çok traktör ve tarımda kullanılan iş makinalarının arıza tespitinde kullanılıyor. Bu cihaz EST yazılımıyla birlikte çalışmaktadır. New Holland (tarım ve inşaat), New Holland (Fiat-Kobelko), New Holland O&K, Iveco, Steyr markalarını desteklemektedir. New Holland arıza tespit cihazı arıza kodu okuma silme, canlı değerleri görüntüleme, silindir sıkıştırma testleri, enjektör açma kapama testleri, programlama-parametre düzenleme, elektrik tesisat şemaları, onarım talimatları, servis ışığı sıfırlama işlemlerini yapıyor. Cihazın desteklediği diller ise İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Rusça gibi dillerdir. İş makinaları ve ağır vasıta araçlarının arıza tespitinde kullanılan arıza tespit cihazlarını bulacağınız adreslerden biri de Metadiag firmamızdır. Firmamızda tüm iş makinaları için arıza tespit cihazını bulabilirsiniz.

 

Ürün tanıtımı bilgilendirme amaçlıdır. Metadiag Bilişim orijinal arıza tespit cihazı üreticisi olan TEXA markasını önermektedir. TEXA, dünyada 60.000’den fazla kullanıcısı olan, yetkili servislerin kullandığı, orijinal, garantili ve profesyonel ürünler sunmaktadır. TEXA arıza tespit cihazları ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.