BİZ KİMİZ?

METADİAG, ağır vasıta, binek, iş makinası ve endüstriyel motorların arıza çözümleri için gerekli ekipmanların ve yazılımların Türkiye üreticisi ve sağlayıcısıdır. Araç takip sistemleri ve Adblue NOX, Adblue SCR çözümleriyle birlikte, uzman kadrosuyla kişilere ve kurumlara özel projeler ile sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.

0
7 BÖLGE 81 İLDE SATIŞ, BAYİ, MONTAJ VE TEKNİK DESTEK
0
SEKTÖRE YÖN VEREN ÖNCÜ FİRMALAR İLE ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
0
'DEN FAZLA MEMNUN MÜŞTERİ

Doğru adrestesiniz!

METADİAG, araç arıza tespit sistemleri ve araç takip sistemleri ile özel projeler üzerine yeni fikirler ve yenilik getirecek projelerle sektörün öncül kuruluşlarındandır. Merkezi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli yerleşkesinde bulunan METADİAG, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı başarmış, İzmir’den Iğdır’a, Sinop’tan Hatay’a kadar aynı kalitede hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

METADIAG POLİTİKASI

Konusunda deneyimli uzman kadrosu, tam donanımlı teknik destek ve Ar-Ge merkezi ile inovasyon odaklı çalışmalara imza atmaktadır. Sektör gereksinimlerine özel proje çözümleri ile elektronik ürün ve yazılım konusunda kendi sınıfında Türkiye’nin en kapsamlı teknoloji şirketlerinden olmuştur.
Ürettiği ve ithalatını yaptığı tüm ürünlerin kurulumundan eğitimine, geliştirilmesinden teknik desteğine kadar bütün hizmet ve işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Sektöründe öncü firma olan METADİAG, Türkiye’nin tüm bölgelerinde 81 vilayette geniş servis ve hizmet ağı sunmaktadır.

Otomotiv sektörünün lider markaları ile kendi alanında işbirliklileri ve bayilik anlaşmaları yapan METADİAG, hızla büyüyerek öncü firmalar arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışını ilke edinen METADİAG, müşterilerinin memnuniyetini somut değerin üstünde tutmayı ilke edinmiştir.

HEP ÖNCÜ!

METADİAG, sektöründe kendisini arıza tespit cihazları, araç takip sistemleri, kişiye veya kuruma özel projeler ve Adblue NOX, Adblue SCR çözümleri ile bunları devamlı geliştirmeye adamıştır. Bu alanlarda lider firma statüsünü elde tutmaya devam etmektedir.

TÜRKİYE’NİN SEKTÖRDE LİDER FİRMASI : METADIAG BİLİŞİM

Hakkımızda merak ettiğiniz sorular, istekleriniz, önerileriniz veya şikayetleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

İletişim Bilgileri

İkitelli Osb Mahallesi, YTÜ İkitelli Teknopark Sok. 1/103
Telefon No: + (90)212 549 17 12
Mobil Santral: + (90)532 111 14 24
Email: info@metadiag.com.tr – teknik@metadiag.com.tr