Maltepe Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

METADIAG BİLİŞİM Ailesi olarak Maltepe Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ailesine aşağıdaki içten teşekkürlerinden dolayı biz teşekkür ederiz. Eğitime destek vermekten her zaman mutluluk duyacağız.

Okulumuz Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı atölyelerinde öğrencilerin uygulamalı diagnostik eğitim faaliyetlerinde kullanılmak üzere diagnostik arıza tespit cihazı METADIAG BİLİŞİM tarafından bağışlanmıştır. Özverili davranışlarından dolayı tüm METADIAG BİLİŞİM ekibine teşekkür ederiz.

METADIAG BİLİŞİM, adblue iptali çözümleri, araç takip sistemleri, ağır vasıta, iş makinası ve binek araç arıza tespit cihazları ile özel projeler üzerine yeni fikirler ve yenilik getirecek projelerle sektörün öncü kuruluşlarındandır. Merkezi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli yerleşkesinde bulunan METADIAG, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı başarmış, İzmir’den Iğdır’a, Sinop’tan Hatay’a kadar aynı kalitede hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.