METADIAG BİLİŞİM Ar-Ge mühendislerinin yeni buluşu METADAMPER; damper devrilmelerine son veriyor. Ağır vasıta, binek ve iş makinalarının arıza çözümlerine teknolojik çözümler geliştiren firmamız şimdi de damperli araçlar için geliştirdiği yepyeni bir ürünü müşterilerine sunuyor. Bilindiği gibi damperler özellikle eğimli arazide yük boşaltırken ağırlık merkezinin bozulması sonucu devrilme sorunu yaşıyor. Yeni geliştirilen cihaz arazi eğimi konusunda sürücüyü uyarıyor ve damperin kaldırılmasını engelliyor. Uyarıyı sürücü kabininde bulunan ışıklar yapıyor. Arazi eğimi sol taraftaysa sol uyarı ışıkları yanıyor. Sağ taraftaysa sağ uyarı ışıkları yanıyor. Sürücü bu uyarıyla düz araziye geçiyor ve damperi kaldırıyor. Eğimli arazide damperi kaldırmaya çalıştığında ise cihaz damperin kaldırılmasını kesin olarak engelliyor. Damper devrilme riski ortadan kalkıyor.

Damperli araçlarda damper devrilmesi hem mal kayıplarına hem de can kayıplarına neden oluyor. Can kaybı olmasa bile maddi hasarların işletmelere maliyeti büyük oluyor. Bu nedenle bu yeni buluş sektörün büyük bir ihtiyacını karşılayacak. İşletmelerin damper devrilmesi sonucu işlerinin aksamasını ortadan kaldıracak. Müşteri memnuniyetini ilke haline getiren METADIAG firmamız ağır vasıta ve iş makinaları için geliştirdiği adblue iptal sistemleri, araç takip sistemleri, arıza tespit cihazları gibi teknolojik cihazların üretimini yapan ülkemizin en güçlü firmasıdır. Sektörün yeni ihtiyaçlarının karşılanması için uzman teknik kadrosuyla arge çalışmalarını kesintisiz devam ettiriyor. Kişilere ve kurumlara özel projeler sunuyor.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi METADAMPER bir yıl garantilidir. Satış sonrası montaj, kullanım ve teknik destek de sağlayarak müşterilerimizi satıştan sonra da destekliyoruz. Yapılan tüm testlerde METADAMPER yüzde yüz başarı sağlamıştır. Türkiye’nin her yerine satış ve servis hizmetimiz vardır. Yüzde yüz yerli sermaye ürünü olan METADAMPER damper devrilmesini kesinlikle engeller. Eğimli arazide damperin kaldırılmasına izin vermez. Sürücü eğim stresi yaşamaz. Eğimin hangi yönde olduğu uyarı ışıklarıyla sürücüye bildirilir.   Türkiye’nin her yerinden damperli aracınız için METADAMPER talep edebilirsiniz. Satış ekibimiz ve teknik ekibimiz kullanım konusunda da gerekli eğitimleri verecektir. Eğimli araziyi gördüğünde otomatik olarak damperi kapatacak olan METADAMPER sürücünün üçüncü gözü olacaktır.

İlişkili Sözcükler: METADAMPER ile Damper Devrilmesi Riskine Son; Akıllı Damper, Damper Devrilme Önleyici, Kamyon Damperi – Dorse Damper Devrilme Engelleyici, Kamyon Damper Sistemi

METADAMPER ürünü hakkında bilgi almak ve montaj yaptırmak için firmamızla görüşebilirsiniz.

METADIAG

İkitelli Osb Mahallesi, YTÜ İkitelli Teknopark Sok. 1/103 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Telefon No: + (90)212 549 17 12
Mobil Santral: + (90)532 111 14 24
Email: info@metadiag.com.tr – teknik@metadiag.com.tr