TEXA Air2San

 EN İYİ ORTAM DEZENFEKTANI

Ortam Temizleme’nin Dünya çapında en yaygın ve rutin araç bakımı olması bekleniyor.

Mekanik atölyelerin yanı sıra araç bayileri, araç kiralama şirketleri, taksi şirketleri, nakliye şirketleri, oto yıkama hizmetleri ve akaryakıt istasyonları da bu hizmeti müşterilerine sunmak zorunda kalacak.

Birçok teklifin yer aldığı bir senaryoda TEXA, otomotiv endüstrisine adanmış, tedbirler ve bakteri veya virüsün ortadan kaldırılması için özel işlevler açısından zengin olan son derece profesyonel bir ürün geliştirdi.

Döngünün sonunda ozonu oksijene dönüştüren özel ve özel prosedür sayesinde, AIR2 SAN, Aracı teslim etmeden önce doğru hava kalitesini garanti eden otomotiv endüstrisi için piyasadaki tek dezenfektandır.
AIR2 SAN ayrıca işyerlerini dezenfekte etmek için harika bir araçtır.

AIR2 SAN tamamen İtalya’da tasarlanmış ve üretilmiş bir üründür.

OPERATÖR İÇİN GÜVENLİK VE KESİNLİK

TEXA AIR2 SAN kiti tek başına veya bir TEXA teşhis sistemi ile birlikte çalışabilir ve AIR2 SAN, birlikte verilen uzaktan kumanda veya ücretsiz uygulama aracılığıyla doğrudan aracın dışından etkinleştirilebilir ve cihazın tamamen otomatik bir sanitasyonunu sağlar. Aslında operatörün kontrol etmesi gereken bir şey yoktur, ozon, nem ve sıcaklık sensörleri sayesinde AIR2 SAN otomatik olarak doğru doygunluk seviyesini sağlar. Ekranda yeşil ışık veya APP’deki özel gösterge göründüğünde, araç başka bir işlem yapmadan müşteriye teslim edilmeye hazırdır.

air2san
şablon

(FAZ1) ÜRETİM

Tüp teknolojisi sayesinde güçlü fan tarafından itilen (10.000mg/ saat), ortam hızlı bir şekilde ideal ozon miktarına ulaşır.

(FAZ2) BAKIM

Mikroişlemci ozon, sıcaklık ve nem sensörlerini izleyerek önemli O3 dezenfekte aşamasını garanti eder.

(FAZ3) GERİ DÖNÜŞÜM

Katalitik filtresi, ozonun oksijene dönüşüm fazını hızlandırır ve kısa bir sürede ozon konsantrasyonunu insanlar için zararlı olmayan miktarlara getirir.

AIR2 SAN + AXONE NEMO

AXONE Nemo  zaten kullanan atölyeler ve profesyoneller için TEXA, AIR2 SAN ile Bluetooth aracılığıyla yenilikçi bir entegrasyon geliştirdi ve patentini aldı.

Teşhis kullanımı ve dolayısıyla aracın kapıları kapatıldıktan sonra müdahale edilmesi imkansız olan sistemlere erişim sağlanabilir. aracın elektroniği ile etkileşim olasılığı, modern klima sistemlerine sahip araçlarda, fan, devridaim, akışların yönü vb.

AXONE Nemo, AIR2 SAN‘ın klima sisteminin elektronik bileşenlerine gönderilen komutlarla senkronize çalışmasını sağlayarak ozonun araçtaki herhangi bir yüzeye daha kolay erişmesini sağlar.

AIR2 SAN ve TEXA’nın teşhisi arasındaki entegrasyon ücretsizdir: Sanitasyonu birçok işlevine eklemek için güncellenmiş yazılımlı bir AXONE Nemo’ya sahip olmanız yeterlidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

O3 üretim kapasitesi: 10 gr / s’nin üzerinde
O3 nesil odası: Borosilikat cam
İşlem türü: Kontrollü doygunluk ile tamamen otomatik
Sensörler: Ozon, Sıcaklık, Nem
Arıtma girişindeki hava filtresi: Toz Filtresi
O3 -> O2 dönüşümü: Aktif karbon filtre
Gürültü: <50 dB
Kabin Yapısı: Paslanmaz çelik
Güç: maksimum 80W (Optimum doygunluk için modüle edilmiş güç)

Hava akış hacmi: her biri 210 m3 / s
Boyutlar: 370 x 252 x 192 mm
Ağırlık 5,7 Kg
Güç kaynağı: 12 V (çakmak soketi) / 100-240 V (isteğe bağlı)
Uzaktan kumanda: Standart
Uzaktan kumanda: APP (Apple Store / Google Play Store) veya IDC5 (AXONE Nemo) ile
Durum göstergeleri: 2 LED
Bluetooth: Standart